מארזי נייר בעיצובי

יום רביעי, 17 בספטמבר 2014

דף מעוצב candy apples heaven

הי,
היום אני מעלה דף מעוצב שהכנתי מקיט ספטמבר של Touch of art
שני הממתקים הכי אהובים עליי (ואל תגלו לרופא השיניים שלי) הם צמר גפן מתוק וסוכריית תפוח. כל פעם שמישהו מהמשפחה או מהחברים שלי  נמצא באיזה יריד ויש דוכן של סוכריות תפוח הם תמיד מביאים לי.
יום העצמאות נחגג אצלי בסיבוב בעיר הכולל רכישת צמר גפן מתוק ו2-3 סוכריות תפוח שנאכלות במשך שלושת הימים הבאים). ולא זה לא מתקלקל אם שמים את זה במקרר :).

אז אחרי כל ההקדמה הזו תארו לכם כמה מאושרת הייתי כשהסתובבנו במלון בלאס וגאס וראיתי דוכן שלם עם עשרות סוגים שונים של סוכריות תפוח. עם ציפויים שונים ומשונים והכל נראה ט ע י ם!!! וכמו כל דבר בארה"ב הכל חייב להיות שם גדול! וכל תפוח שם הוא ע נ ק!!!
אז אחרי שסקרתי את הדוכן מכל הכיוונים וביררתי מה עוטף כל תפוח ותפוח. כמובן שרכשתי אחד (ויום אחרי זה עוד אחד) הייתי חייבת לצלם את כל היופי הזה.

אז הנה הדף שיצרתי לכבוד התפוחים :)השתמשתי באותיות הקראפט שהגיעו בקיט ליצירת הכותרת. אבל בגלל שהשתמשתי ברקע בנייר בגוון קראפט הם נבלעו ולכן החלטתי לצבוע אותן. צבעתי עם צבעי אקריליק רגילים (3 שכבות) על מנת שיהיה מראה אחיד ואטום.

בגלל שהיה לי קשה להחליט באיזה צד של נייר הרקע להשתמש החלטתי לתת לפחות הצצה לחלקו האחורי. אז קיפלתי פינה קטנה בחלקו השמאלי העליון של הדף. הדבקתי מאחוריה חתיכה מהנייר עם הכיתובים וחיברתי את הפינה עם סיכה מתפצלת (גם היא מהקיט).החץ האדום נחתך מדף כרטיסי הג'ורנלינג.

את הדגלונים הקטנים מתחת לנייר הכיתובים חתכתי מצידו האחורי (עם איורי הדגלונים). הדבקתי אותם רק בחלקם העליון כך שהקצוות שלהם נשארים מתנופפים באוויר כיאה לדגלונים :)על מנת ליצור מראה של שכבות מתחת לתמונה ומתחת לניר הכיתובים. השתמשתי ב3 תגיות שהגיעו בקיט ובהמון מדבקות מדף המדבקות. בנוסף חתכתי חלק מכרטיסי הג'ורנלינג שהגיעו באחד הדפים.הוספתי את חצי השעם כך שיפנו לכיוון הכותרת של הדף.

כמעט כל החומרים בהם השתמשתי הגיעו בקיט החודש.
התוספות היחידות הם הדיו השחור בו השתמשתי כדי ללכלך את הקצוות של כל האלמנטים בדף (התגיות, המדבקות,דף הרקע, החץ וכו').
האותיות הקטנות בהן כתבתי את המילים לאס וגאס אותם קיבלנו בקיט חודש מאי. ומדבקת הלב האדום שהוספתי על אחת התגיות בחלק הימני העליון של הדף גם היא מקיט קודם של חודש יולי. הוספתי אותה בדיוק במקום בו היה נמצא לב לבן בדף הרקע אם לא היתה מסתירה אותו התגית.

זהו להיום,
תודה רבה שקפצתן לבקר,
אושרת
7 תגובות:

 1. !דף מדהים
  אהבת את ריבוי השכבות שיצר מראה מיוחד ומעניין
  !ונראה כיף לאכול סוכריות תפוח

  השבמחק
  תשובות
  1. תודה רבה!
   זה מאוד כייף לאכול סוכריות תפוח!

   מחק
 2. מקסים!! אהבתי מאוד :)
  הדף עם הלבבות מהמם
  יפעת

  השבמחק
 3. דף יפהפה!
  מחשבה על כל פרט,
  והכל ביחד יוצר הרמוניה מושלמת!
  מהמם!!

  השבמחק
 4. דף נהדר!
  ו...אף פעם לא אכלתי סוכרית תפוח... לעומת זה צמר גפן מתוק הוא מעדן עבורי!!!
  נשיקות ושנה מתוקה כמו צמר גפן מתוק♥

  השבמחק

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...